iZombie > S2 - Liv's Actions Will Have "Severe Fallout"

21. června 2015 v 21:05 | © Shows-Source | posted by Crystal |  iZombie > News & Spoilers

Celý rozhovor si můžete přečíst až po rozkliknutí celého článku.

Ve středu jsme se dočkali finále první série. Podle hodnocení, která jsme tu u jednotlivých epizod mohli vidět, byla velice úspěšná. Událo se toho tolik, že v druhé sérii bude rozhodně o co stát. Producent seriálu Rob Thomas se v následujícím článku vyjadřuje k finále, ale i k druhé sérii, která nás čeká ještě v říjnu tohoto roku.


Pro Liv to nevypadá dobře, to nám potvrzuje i producent seriálu, Rob Thomas:

Každý, kdo byl v pilotním dílu - Peyton, její matka, její bratr a Major. Každý, koho se snažila chránit. Každý, kdo se jí snažil pomoct. Ti všichni se jí odcizí.

Na konci dvanácté epizody se Peyton dozvěděla pravdu. Způsobilo to, že utekla z bytu hned, co to šlo. A neviděli jsme ji ani ve finále. Co stálo zatím, že jste se rozhodli neříct, kam jde?

Rozhodli jsme se to nechat otevřené, protože Aly Michalka se upsala k pilotnímu dílu seriálu Chevy od stanice ABC. Není to ani naše hlavní postava, takže jsme si nebyli jisti, jestli z iZombie neodejde trvale. Ten seriál ale zrušili, takže doufáme, že ji v další sérii dostaneme zpět.

Ve finále Liv píchla neotestovaný lék Majorovi i Blaineovi. Můžeme očekávat nějaké následky?

Ano. Ani bych neřekl vedlejší účinky. Ale vzali si neotestovanou drogu, což bude mít dopad. Lék zatím nevylepšili, ale oba dva vkročí do druhé série jako plnohodnotní lidé.

V posledních dvou epizodách si Major obstarává zbraně a dokonce i granát od nějakého chlapíka. Chce Blaina zničit. Cítili jste někdy, že zacházíte už moc daleko? Nebo to byl podle vás pro Majora bezproblémový krok?

Když jsme Buckleyho obsadili jako Majora, před tím, než mi zavolal, že tu roli bere, řekl mi, že se chce ujistit, že to nebude celé jenom o tom, že se bude celou první sérii honit za Liv a snažit se získat zpět svou životní lásku. A já jsem mu na to řekl: "Neboj, začneš jako milý zamilovaný chlapík, ale později zabijí děti, na kterých ti opravdu záleží. Budeš si myslet, že jsi se zbláznil, ale na konci budeš mít tuhle svoji hvězdnou chvilku odplaty." Opravdu jsme se snažili Majora dostávat do těch nejhorších situací, abychom ho postrčili k tomu, co se ve finále událo.

Clive po pohledu na boty Candymana poprosí jednoho ze svých lidí, aby si ovřeřili, co Major v době té události dělal. Bude mít Major příští sérii problémy?

Bude to Cliveova velká ryba celou příští sérii. Clive věří, že Major má za vším prsty a nenechá to být. V první epizodě druhé série se nic dít nebude, ale postupem času se to začne přiostřovat.

A co Suzuki? Spáchal sebevraždu, aby tím zakryl co nejvíce důkazů. Udělal to protože se snažil zakrýt nepořádek, který zombie udělali? Nebo se snažil udržet si čistý štít?

Vždycky jsme se snažili Suzukiho ukazovat jako hodného poldu, který se dostal do nepříjemné situace, když musel pracovat pro Blaina. Každá zlá věc, kterou pro něj musel udělat, ho vnitřně trhala na kusy. Nemohl pro něj dál pracovat. Je škoda, že některé scény, které jsme pro něj napsali, nebyly nikdy natočeny. Ztratil tím značnou část podílu na ději celé první série. Původní myšlenka byla taková, že to jako hodný člověk pro Blaina nezvládne dál dělat a zabije se.

Část Suzukiho rozhodnutí měla za následek to, co se stalo Evanovi. Liv se pro jeho dobro rozhodla nedarovat krev, kterou by potřeboval. Jaké budou následky?

Říkám vám na rovinu, že vám nechci říct, jestli umře. Nemusí to tak být, ale může. Rád bych to nechal jako jednu z otázek, nad kterou budou fanoušci přemýšlet v létě. Bude to mít spád, opravdu velký. To, co Liv udělá, ovlivní hodně.

Zrovna jsme ji postavili před rozhodnutí, které ji možná nadobro odcizilo Majora. Když se jako jeden z nich probudil, nadšený nebyl. O pár minut později se jí stane téměř to samé. Necháváme to neuzavřené do začátku druhé série.

Ravi se dost soustředil na výrobu léku. Co máte připraveno pro něj?

Bude se snažit získat víc utopia, je zapotřebí pro další výrobu léku. To bude jeho hlavní náplň v druhé sérii. Nebude ale celou dobu trčet v márnici, jako to bylo do teď. Chtěli bychom ho z ní dostat, alespoň na chvíli.

Blaine byl pěkně drsný zombie, král seattelského podsvětí. Teď je člověk, znamená to, že už zombie nebude mít pod palcem?

Věc první. Nemůže dále vytvářet nové zákazníky. Bude se ale snažit, aby jako jeden vypadal. Takže nás možná čekají vtipné chvilky. Bude chtít, aby se ho jeho zákazníci báli, to bude sranda. Další velká zápletka, kterou plánujeme, bude společnost Max Rager snažící se vyhladit všechny zombie, toho Blaine využije. Liv si uvědomí, že se s ním bude muset spojit, aby zachránila zombie populaci.

Může se Blaine znovu stát zombie? Nebo je to více komplikované?

Možné to je, ale čeká nás i scéna, kde si bude před Liv vychutnávat čokoládové tyčinky. Líbí se mu být člověk, takže se dobrovolně poškrábat nenechá, ale je možné, že se to stane třeba omylem.

Jak je možné, že Clive stále nic nevidí? Copak to není jasné?

Clive vyšetřuje vraždu v Meat Cute, to mu oči trochu otevře. Liv mu ale svoje tajemství neprozradí.

zdroj: edna.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ☜♔ D A I L Y - Y O U ♔☞ ☜♔ D A I L Y - Y O U ♔☞ | E-mail | Web | 22. června 2015 v 9:48 | Reagovat

děkuju♥♥
Jak já se těším na další řadu :3, stalo se toho tam tolik, že jsem tomu ani nevěřila na první řadu, ale čím dále si ho oblibuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Flag Counter

[ UPDATEARCHIVSEARCH ]