Game Of Thrones > News & Spoilers

Game Of Thrones > August 17, 2015 - Maisie Williams in Carnlough, Northern Ireland

26. srpna 2015 v 13:39 | © Shows-Source | posted by Crystal

Ve fotogalerii najdete 26x fotografii z 16 srpna s Maisie Williams jako Arya Stark ze seriálu Game of Thrones když byla viděna na natáčení v Carnlough, Severní Irsko.

025.jpg 005~3.jpg 011~0.jpg 004~3.jpg 015~0.jpg 014~0.jpg

PHOTOGALLERY:
Game Of Thrones > 6th Season > On The Set > August 17, 2015 - Maisie Williams in Carnlough, Northern Ireland

Game Of Thrones > S6 - Cast sightings in Belfast

24. srpna 2015 v 23:30 | © Shows-Source | posted by Crystal


Herci ze seriálu Game Of Thrones, Natalia Tena a Art Parkinson byli spatřeni v Belfestu v restauraci. Fotografie byla pořízena předminulou neděly (16.8). Není potvrzené že se Osha a Rickon vrátí do seriálu ale v Belfestu se koná natáčení a čtení scénářů.

imagebam.com

Game Of Thrones > Maisie Williams Feeling The Effects of Season 6

12. srpna 2015 v 21:21 | © Shows-Source | posted by Crystal

Maisie Williams která hraje Aryu Stark v seriálu Game Of Thrones mluvila v rozhovoru (tady) o tom jak nepříjemná být slepá v seriálu. Její obavy se naplnily když včera na instagramu zveřejnila fotku a video.


Chudák Maisie. Snad nebude slepá celou 6. sérii GameOf Thrones.

Game Of Thrones > Young Ned cast, sources report!

12. srpna 2015 v 15:56 | © Shows-Source | posted by Crystal

Flashbacky pro 6: sérii přicházejí!

Podle důvěryhodných zdrojů byla obsazena role pro mladého Neda Starka ze seriálu Game Of Thrones 6. sérii.

12 letý chlapec s hnědými vlasy a modrými očima. Potřebuje mít severský přízvuk. Bude mít scény kde bude zápasit s dřevěným mečem. Délka role není stanovena.

7 letý chlapec s tmavě hnědými vlasy, úzkým obličejem a zelenými očima. Má také severský přízvuk. Má scény, kde musí zápasí s dřevěným mečem.

V té době fanoušci spekulovali zda druhá role bude Nedova Starka mladší já, zmínka o severském přízvuku. tmavě hnědými vlasy a zelenými očima (Sean Bean má hnědé vlasy a zelené oči) Nyní hlásí že zvěsti byli pravdivé že Sebastian Croft byl obsazen jako mladý Ned Stark.

I přes to že chlapec popisován výše je 7 letý a Croft je 13 letý. To by mohlo znamenat že tato role nemusí být pro Neda Starka nebylo by poprvé kdyby se HBO rozhodlo pro nabrání staršího herce nebo že druhá postava není Ned Stark i přes rozdíl v barvě očí. Cokoliv. Sebastian Croft je mladý Ned Stark!

Game Of Thrones > David Bradley will return as Walder Frey…at some point

8. srpna 2015 v 19:45 | © Shows-Source | posted by Crystal

David Bradley který v Game Of Thrones ztvárňuje ne moc oblíbenou postavu - Waldera Freye kterého jsme už mohli vidět v první a třetí episodě se vrátí do šesté série.

Game Of Thrones > Max von Sydow joins GoT for Season 6

5. srpna 2015 v 10:36 | © Shows-Source | posted by Crystal

Do Game Of Thrones 6. série přijíždí další uznávaná hvězda Max von Sydow.

Slavný umělec, jehož kariéra přesahuje desítky hraných filmů - od The Exorcist to Minority Report do Star Wars: The Force Awakens - podepsal smouvu na 6. sérii.

Bonus: Víme koho bude hrát, a je to postava s kterou jsme se už setkali!

Von Sydow bude hrát Three-Eyed Raven, mystického učitele Brona Starka, který byl krátce viděn ve finále 4. série, jeho herec byl přeobsazen.

Game Of Thrones > Ian McShane to join cast of GoT

3. srpna 2015 v 20:15 | © Shows-Source | posted by Crystal

Entertainment Weekly právě prozradil že herec Ian McShane se připojí k obsazení Game Of Thrones pro sezonu 6. McShane vyhrál Zlatý glóbus za nejlepší mužský herecký výkon v televizním dramatu pro jeho zobrazení Al Swearengen v seriálu HBO Deadwood v roce 2005. V současné době se objeví v Showtime Ray Donovan. Podle EW, herec má "relativně malé množství natáčení v průběhu série" Nicméně, tato tajemná postava bude důležitá.

Není to potvrzený ale Ian McShane pasuje na popis Samova otce - Randyll Tarly. Lord Taly je Lord Horn Hill a hlava rodu Tarly. Je popisován jako jeden z nejlepších bojovných velitelů v celém Westeros, a je muž s železnou vůlí.

Jak jsem psala není to jisté zda bude hrát Samova otce - Randyll Tarly ale až informace o tom koho bude hrát by se měly objevit později, určitě vás o tom budu informovat když se zjistí koho bude hrát.

Game Of Thrones > Season 5 Available for Download on August 31st

3. srpna 2015 v 19:55 | © Shows-Source | posted by Crystal

Díky velkým číslům pirátském stahování seriálů Game Of Thrones 5. série vyjde na digitálním formátu dříve než obvykle. Podle Entertainment Weekly digitální a DVD / Blu-ray verze bude na prodej nezávisle na sobě. Digitální verze bude k prodeji 31. srpna 2015. Na DVD a Blu-ray verze nebude do 15. března příštího roku, přesné datum je neznámé.


PHOTOGALLERY:
Game Of Thrones > 5th Season > Others > DVD Cover

Game Of Thrones > Poised to End With Season 8, HBO 'Open' to Prequel

31. července 2015 v 10:03 | © Shows-Source | posted by Crystal

Zima se blíží - a taky konec Game Of Thrones

"Myslím že sedm sérii a nebyl rozhovor nikdy zveřejněn: otázkou je jak moc po sedmé sérii budeme pokračovat." Michael Lombardo, President HBO programování řekl novinářům ve čtvrtek na televizním Critics Association letní tiskové turné v Beverly Hills. "Producenti mají pocit že ještě dva roky po šesté sérii." Lombardo dodal "Rád bych změnil jejich názor ale dívají se na to takto."

"Pokud jde o HBO možná sledují Trůny s knihou." Lombardo řekl "Já bych byl otevřený ke všemu co producenti chtějí udělat. Je tam obrovký počet příběhů který mají předcházet knihu.... V tom případě, je kladen důraz v příštích letech v seriálu."

Lombardo rovněž řešit osud Jona Snowa, říkat novinářům "On být mrtvý. Ano. Ze všeho, co jsem viděl, slyšel a četl, Jon Snow je mrtvý. "(Takže tady máme... znovu.)

Co říkáte na tento článek? Je dobrých 8. sérii nebo méně či více by se vám šiklo? :)

Game Of Thrones > Ricky Champ and Eddie Jackson in season 6

26. července 2015 v 17:29 | © Shows-Source | posted by Crystal

Herec Ricky Champ byl obsazen v seriálu Game Of Thrones jako postava jménem Flynn. Zde je stručný popis role:

Flynn: Je součástí bandy psanců. Skupina používá náboženství, aby ospravedlnili terorizovaní a vydírání pro lidi na venkově. On se objeví ve 2 epizodách v 6 sérii, Zdá se, že je součástí Lachlan bandy.

A jako další se do 6 série Game Of Thrones připojí Eddie Jackson jeho role je neznámá ale víme že bude natáčet v Belfastu a ve Španělsku.

Game Of Thrones > Harington Hair Watch 2015: Belfast Pictures or Bust

21. července 2015 v 14:30 | © Shows-Source | posted by Crystal

Fanoušci už více jak měsíc šílí po smrti oblíbeného bastarda v seriálu Game Of Thrones. Je opravdu mrtví? Herec Kit Harington který ztvárňuje postavu Jona Snow byl viděn v Belfastu kde se natáčí Game Of Thrones.

Celý článek si můžete přečíst až po rozkliknutí celého článku.

Game Of Thrones > Emmy Nominations 2015

19. července 2015 v 16:48 | © Shows-Source | posted by Crystal

Game of Thrones má jako každý rok hromadu nominací na cenu Emmy. Vypsala jsem sem jen ty hlavní protože jich je vážně hooodně :)

Vynikající dramatický seriál
- Game Of Thrones
Vynikající herec ve vedlejší roli v dramatickým seriálu:
- Peter Dinklage (Tyrion Lannister)
Význačná vedlejší herečka v dramatickým seriálu:
- Emilia Clarke (Daenerys Targaryen)
- Lena Headey (Cersei Lannister)

Game Of Thrones > Isaac Hempstead Wright is ReturningWright

14. července 2015 v 12:40 | © Shows-Source | posted by Crystal

Herec Isaac Hempstead Wright který ztvárňuje postavu Brandova Starka se v vrací do šesté série seriálu Game Of Thrones po pauze v v páté sérii v které se neukázal.

Game Of Thrones > Pop Culture Mash-Up

13. července 2015 v 13:35 | © Shows-Source | posted by Crystal
Na oficiálním youtube kanále Game Of Thrones se objevilo video kde z ostatních seriálů i nejen seriálů zaminují Game Of Thrones, a hrozně vtipné scénky s Jonem. Rozhodně se na to koukněte stojí to za to.


MEDIAGALLERY:
Game Of Thrones > Pop Culture Mash-Up

Game Of Thrones > Audition Reel

13. července 2015 v 13:34 | © Shows-Source | posted by Crystal
Podávejte se na natočený konkurz herců kteří hrají v Game Of Thrones.

MEDIAGALLERY:
Game Of Thrones > Pop Culture Mash-Up
 
 

Reklama

Flag Counter

[ UPDATEARCHIVSEARCH ]